Pronájem kanceláří


Vlastníkem domu je neziskové občanské sdružení YMCA v ČR. YMCA je nejstarší (založena 1844 v Anglii), největší a nejrozšířenější mládežnická organizace. Ve 124 zemích světa má asi 45 milionů členů. Všechny výnosy z komerčních aktivit společnosti Palác YMCA s.r.o. jsou směřovány na podporu práce s dětmi a mládeží nebo jsou použity na opravy a údržbu spravovaných objektů.

Palác YMCA s.r.o. spravuje budovu v centru Hradce Králové. Ať už se rozhodnete pronajmout si kancelář, prodejní plochu či jen sídlo firmy na klidném místě v centru Hradce, získáte komplexní služby s osobním přístupem a otevřeností k Vašim specifickým požadavkům.

Budova v Hradci Králové se nachází v centru města na rohu ulic Gočárova a Šafaříkova. Některé prostory budovy využívá ke svému programu YMCA Hradec Králové, ostatní slouží ke komerčnímu pronájmu. Plocha kanceláří se pohybuje od 7 m2 do 30 m2, většina má rozlohu zhruba 16 m2. Některé kanceláře jsou vzájemně propojeny uzamykatelnými dveřmi. Ve všech patrech jsou pánské toalety, dámské toalety a kuchyňky. Nájemníkům jsou k dispozici parkovací stání.

Smluvní nájemné se pohybuje dle kvality, rozlohy a umístění kanceláří v budově od 140,- Kč/m2/měsíc, komplexní služby jsou účtovány ve výši 70 Kč/m2/měsíc.

Výši ceny je možno dohodnout individuálně v závislosti na velikosti pronajaté plochy či dalších podmínkách a požadavcích klienta.


Virtuální prohlídka okolí budovy

Aktuální nabídka místností


1. patro
  • Spojené místnosti 106 (9,2 m2) a 107 (28,7 m2)
    s okny a balkónem do klidného parku Pohádka

Plánek 1. patra (klikněte pro zvětšení)

2. patro
  • Místnost 211 o rozloze 15,86 m2

Plánek 2. patra (klikněte pro zvětšení)


Pronájem sídla


Podnikatelům, kteří zakládají novou společnost nebo uvažují o změně sídla společnosti již založené, nabízíme registraci sídla na naší adrese bez nutnosti uzavřít dlouhodobou nájemní smlouvu.

Vaše budoucí adresa je: Šafaříkova 666/9, 500 02 Hradec Králové

NABÍZÍME:
• adresu v obchodním rejstříku u přímého majitele objektu
• poštovní schránku v budově
• uvedení sídla firmy u vstupu do budovy

Pro zápis do obchodního rejstříku obdržíte od nás všechny potřebné dokumenty, jako je souhlas majitele domu, výpis z katastru a smlouvu o umístění sídla firmy v Hradci Králové.

Podrobnosti zájemcům ráda sdělí provozní manažerka.